vystze_do_okien
Výstužné profily do okien
Naše výstužné profily do okien sú vyrábané na moderných valcovacích linkách, ktoré spĺňajú všetky požiadavky normy EN 10142. Sú vyrábané na šiestich valcovacích linkách čo nám umožňuje pružne reagovať na požiadavky zákazníkov. Profily sú vyrábané z pozinkovaných pások ako aj čierneho plechu valcovaného za studena hrúbky 1,0 - 2,5 mm. Profily vyrábame podľa originálnej dokumentácie, alebo želania zákazníkov.

V súčasnosti vyrába naša spoločnosť viac ako 400 druhov profilov. K našim zákazníkom patria výrobcovia plastových okenných systémov ako aj finálni výrobcovia okien.
dierovane_profily
Dierované profily
Pre produkciu dierovaných profilov máme k dispozícií všetky základné výrobné technológie. Na ich výrobu používame hydraulické a excentrické lisy, alebo jednoúčelové stroje vlastnej konštrukcie. Profily je možné dierovať počas valcovania, alebo aj finálny výrobok po valcovaní. Možnosti našich zariadení nám umožňujú splniť aj náročné priania zákazníkov.
rozvody
Profily pre rozvody
Profily sú vyrábané z oceľových za studena valcovaných pások hrúbky 1,0 - 2,5 mm. Používajú sa na uchytenie vzduchotechniky, vodovodné, odpadové a teplovodné potrubia, ale i konštrukcie pre fotovoltaiku.
garazove_profily
Garážové profily
Profily pre sekčné garážové a priemyselné brány sú vyrábané z pozinkovaných pások akosti DX51D Z275 - 275 g/m2, hrúbky 1,5 - 2,0 mm. Na ich výrobu používame hydraulické lisy, ohýbačky, alebo jednoúčelové stroje vlastnej konštrukcie. Profily sú vyrábané podľa originálnej dokumentácie.
ocelove_pasky

Oceľove pásky
Výrobu oceľových pások realizujeme na dvoch pozdĺžnych deličkách, ktoré nám umožňujú deliť zvitky nasledovných parametrov:
Maximálna váha zvitku: 8 000 kg
Maximalna širka zvitku: 1500mm
Rýchlost delenia: 60m/min
Subeznost strihania: 0,1 mm / m
Hrúbka plechu: 0,6 - 3 mm
plazma
Pálenie plazmou
Prevádzkujeme páliaci stroj s CNC riadiacim systémom, ktorý je určený k presnému tvarovému rezaniu všetkých konštrukčných ocelí. Obojstranný synchronizovaný pohon portálu na lineárnom vedení dráhy v spojení s kvalitným plazmovým systémom HPR130XD umožňuje dosahovať vysokú kvalitu rezu a presnosť výpalkov.
dratorez

Drôtové rezanie
Disponujeme japonskou CNC drôtovou rezačkou značky Fanuc pre výrobu nástrojov a dielov vlastnej konštrukcie. Tento vysoko presný stroj (presnosť až 0,0007 mm) nám umožňuje výrobu mimoriadne presných nástrojov, ktoré zaručujú kvalitné strihanie a dierovanie našich produktov.
vyvoj_profilov
Vývoj profilov
Naša spoločnosť poskytuje aj služby vývoja profilov podľa prianí zákazníka a v súlade s normami EN. Pre nami vyvíjané profily používame nástroje a zariadenia vlastnej konštrukcie. Pri vývoji našich profilov využívame špecializovaný výpočtový software.
vyroba_nastrojov

Výroba nástrojov
Nami vyvíjané nástroje pre výrobu našich produktov vyrábame vo vlastných nástrojových dielňach, čo nám umožňuje vynikajúci dohľad a kontrolu vyhotovených dielov pre zaručenie presnosti a životnosti našich nástrojov a zariadení. Pre vývoj používame 3D CAD software Solidworks.